Hamerbedrag: € 2.600,--

Gouden oorijzer, 20 karaat met fraaie knoppen en Friese veren, twee sets mutsspelden. Compleet met drie hand gekloste mutsjes en diverse ondermusten.

Hamerbedrag: € 2.000,--

Six Chinese plates, 18th and 19th century.

Hamerbedrag: € 650,--

Aardewerken sierplaquette met Bijbelse voorstelling, Lucas met het verloren schaap. 26 x 20 cm. Fries, 18e eeuws. Ex-collectie Minze van den Akker.

Hamerbedrag: € 1.400,--

Bloedkoralen collier met 14 karaat gouden slot.

Hamerbedrag: € 700,--

18e eeuws Chinees porseleinen terrine met deksel met decoratie van vogels.

Hamerbedrag: € 600,--

Zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acantusbladeren. Sneek 1739.

Hamerbedrag: € 1.150,--

Roerkop, Flora. 18e eeuws.

Hamerbedrag: € 2000,--

Zwaar witgouden shoker volgezet met briljant met bijpassende witgouden damesring bezet met briljant en saffier.

Hamerbedrag: € 1.900,--

Schilderij olieverf op doek 75 x 80 cm. Expressionistische voorstelling, getiteld "Oud Duurswoude". Verkocht bij Galerie Elisabeth den Bieman de Haas. Rechtsonder gesigneerd Jan Frearks van der Bij 1995.

Hamerbedrag: € 2.000,--

Vroeg 18e eeuws 14 karaat gouden reisbestek, gemerkt Amsterdam. In roggenhuid foedraal.

Hamerbedrag: € 3.600,--

Staand horloge Amsterdam met secondewijzer, dag aanduiding, datum aanduiding en maanstand met gegraveerde wijzerplaat met ijs taferelen gemerkt Jan Storm Amsterdam.

Hamerbedrag: € 2.800,--

Deze zilveren kaatsbal werd gewonnen door Feicke Gerbens Dokter, molenaar te Vrouwenparochie (geboren 15-10-1777; overleden 23-07-1853) en werd de Koningsprijs genoemd.

Hamerbedrag: € 2.000,--

18 karaat ca. 35 gram gouden collier met 1 crt diamant.

Hamerbedrag: € 460,--

Gokkast Wandmodel, Beromat 4898. Jaren '50 model voor het laatst gekeurd 1958.

Hamerbedrag: € 1.700,--

Schilderij olieverf op doek 53 x 68 cm. Gezicht op Stiens. Linksonder ges. Cor Reisma (1902-1962).

Hamerbedrag: € 9.000,--

17e eeuws schilderij olieverf op paneel. 36 x 38 cm met voorstelling van schepen voor anker liggend in een buitenlandse haven. O.A. Met een Nederlands schip. Afbeelding diverse figuren aan land en instappend in een sloep. Ges. Op de zijkant schip: Beerstraaten = Jan Abrahamsz Beerstraaten.

Hamerbedrag: € 2.400,--

14 karaat gouden kap met spelden.

Hamerbedrag: € 1.000,--

A finely painted KangXi mark and period blue with white bowl ca. 1700 decorated with ladies in a garden landscape. The rim has a partly polished chip.

Hamerbedrag: € 2.800,--

Antieke houten kist met vergrootglazen met stapel kleurengravures.

Hamerbedrag: € 380,--

18e eeuwse zilveren draagpenning met afbeelding van Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen.

Hamerbedrag: € 3.800,--

Schilderij olieverf op paneel van een dame en een heer met in het midden een wapenschild. Op de achterzijde vermeld: "Hendrik Nelissant Floriszoon 1520 Begte Schiedam en Zuster".

Hamerbedrag: € 2.000,--

Zilveren trekpotje Sneek anno 1759. Joh. De Vries. Met aan de onderzijde bijzondere gravure, "Proceres Worcumani hoc vaculum dederunt in Milnis Domino Johanni Poelstrae Ao 1767". De aanzienlijken van Workum hebben deze theepot gegeven aan de heer Joh. Poelstra anno 1767, Poelstra was dominee gedurende 50 jaar te Workum.

Hamerbedrag: € 1.800,--

Jukebox, Seeburg - Console, in werkende mooie staat gevuld met diverser muzieksoorten (singels).

Hamerbedrag: € 2.600,--

Five Qianlong "Neptune" teabowls and saucers ca. 1750. One glued.