Hamerbedrag: € 1.400,--

Bloedkoralen collier met 14 karaat gouden slot.

Hamerbedrag: € 1.300,--

Hollandse Louise Seize kabinet ca. 1780, in uitmuntende staat.

Hamerbedrag: € 600,--

Zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acantusbladeren. Sneek 1739.

Hamerbedrag: € 1.700,--

Schilderij olieverf op doek 53 x 68 cm. Gezicht op Stiens. Linksonder ges. Cor Reisma (1902-1962).

Hamerbedrag: € 1.800,--

Gouden slavenarmband bezet met 1,05 crt diamant.

Hamerbedrag: € 700,--

18e eeuws Chinees porseleinen terrine met deksel met decoratie van vogels.

Hamerbedrag: € 2.000,--

Vroeg 18e eeuws 14 karaat gouden reisbestek, gemerkt Amsterdam. In roggenhuid foedraal.

Hamerbedrag: € 1.900,--

Schilderij olieverf op doek 75 x 80 cm. Expressionistische voorstelling, getiteld "Oud Duurswoude". Verkocht bij Galerie Elisabeth den Bieman de Haas. Rechtsonder gesigneerd Jan Frearks van der Bij 1995.

Hamerbedrag: € 2.800,--

Deze zilveren kaatsbal werd gewonnen door Feicke Gerbens Dokter, molenaar te Vrouwenparochie (geboren 15-10-1777; overleden 23-07-1853) en werd de Koningsprijs genoemd.

Hamerbedrag: € 9.000,--

17e eeuws schilderij olieverf op paneel. 36 x 38 cm met voorstelling van schepen voor anker liggend in een buitenlandse haven. O.A. Met een Nederlands schip. Afbeelding diverse figuren aan land en instappend in een sloep. Ges. Op de zijkant schip: Beerstraaten = Jan Abrahamsz Beerstraaten.

Hamerbedrag: € 700,--

Nieuwe 14 karaat gouden design shoker. Designed by Riitta Hakala Finland.

Hamerbedrag: € 3.600,--

Staand horloge Amsterdam met secondewijzer, dag aanduiding, datum aanduiding en maanstand met gegraveerde wijzerplaat met ijs taferelen gemerkt Jan Storm Amsterdam.

Hamerbedrag: € 650,--

Messing scheepstelegraaf op rode gietijzeren voet. Gemerkt Ms. Vita Nova 115 cm hoog.

Hamerbedrag: € 700,--

Koffer Louis Vuitton. In mooie staat.

Hamerbedrag: € 460,--

Gokkast Wandmodel, Beromat 4898. Jaren '50 model voor het laatst gekeurd 1958.

Hamerbedrag: € 1.000,--

A finely painted KangXi mark and period blue with white bowl ca. 1700 decorated with ladies in a garden landscape. The rim has a partly polished chip.

Hamerbedrag: € 380,--

18e eeuwse zilveren draagpenning met afbeelding van Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen.

Hamerbedrag: € 3.500,--

Schilderij olieverf op paneel 40 x 45 cm, voorstelling van een jongen met een vogeltje in de hand. Ges. Karel Wiggers (1924-1989).

Hamerbedrag: € 900,--

14 karaat gouden damesring bezet met een hartvormige facetgeslepen diamant en 12 kleine briljantjes in twee kleuren uitgevoerd.

Hamerbedrag: € 3800,--

Schilderij olieverf op paneel van een dame en een heer met in het midden een wapenschild. Op de achterzijde vermeld: "Hendrik Nelissant Floriszoon 1520 Begte Schiedam en Zuster".

Hamerbedrag: € 4.200,--

Zeer uitgebreide complete zilveren bestekcassette. 176 delige bestekcassette voorzien van Haagse Lof, eerste gehalte. In nieuwstaat.

Hamerbedrag: € 1.700,--

 Friese Staartklok met mechaniek uurwerk voorstelling "slag bij Waterloo".

Hamerbedrag: € 2.800,--

 Antieke houten kist met vergrootglazen met stapel kleurengravures.

Hamerbedrag: € 1.000,--

 Horrix dressoir met fantastisch houtsnijwerk, met originele spiegels, gesigneerd.

Hamerbedrag: € 2.000,--

 Zilveren trekpotje Sneek anno 1759. Joh. De Vries.Met aan de onderzijde bijzondere gravure,"Proceres Worcumani hoc vaculum dederunt inMilnis Domino Johanni Poelstrae Ao 1767".(De aanzienlijken van Workum hebben deze theepotgegeven aan de heer Joh. Poelstra anno 1767) Poelstrawas dominee gedurende 50 jaar te Workum.)

Hamerbedrag: € 2.600,--

 Five Qianlong "Neptune" teabowls and saucers ca. 1750. One glued.

Hamerbedrag: € 4.400,--

 Zilveren knottenkistje met halfronddeksel en op balpootjes. Rondom gegraveerd met afbeeldingen betrekking hebbend op het huwelijk. Op de deksel (naast het echtpaar) staat de volgende tekst gegraveerd. Dit fraaie en zeldzame kistje is gemaakt door de Leeuwarder meester Frans Stellingwerf ca. 1740.