Een groot 19e eeuws gepatineerd bronzen sculptuur 'Pan et oursons'. Op de achterzijde gesigneerd 'Fremiet' = Emmanuel Frémiet (1824 - 1910).
Liquid error: internal: € 1000
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
18e eeuwse wijnkoeler met gegraveerd decor.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Groot lot divers zilveren bestek
Liquid error: internal: € 1400
Meer informatie en bieden
Lot van twee antieke oorijzers: één tweede gehalte zilveren exemplaar, mr. K. Zijlstra, Joure/Drachten, actief vanaf 1855, met vergulde knoppen. En een verguld exemplaar
Liquid error: internal: € 200
Meer informatie en bieden
Een driedelige eerste gehalte zilveren sieradenset, mogelijk Scandinavisch
Liquid error: internal: € 400
Meer informatie en bieden
Een groot 19e eeuws biscuitporseleinen sculptuur, voorstelling van Adriane en de panther. Gemerkt Minton op de voet. Naar het origineel van Johann Heinrich von Dannecker (1758-1841).
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een 19e eeuwse Lemster spreukschotel ‘Een uur van onbedachtzaamheid kan maken dat men jaren schreidt’.
Liquid error: internal: € 240
Meer informatie en bieden
Een 18e eeuwse blauw glazen mosterdpot in zilveren montuur.
Liquid error: internal: € 320
Meer informatie en bieden
Een antieke eerste gehalte zilveren 19e eeuwse tweede gehalte zilveren theepot, bekroond met een hond, op komfoor. Mr. Joost Even, Amsterdam ca. 1840.
Liquid error: internal: € 400
Meer informatie en bieden
Een 18e eeuwse Delfts aardewerken plaquette met gecontourneerde rand, versierd met schelpmotief en Chinoiserie decor.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte zilveren brandewijnkom met gedreven decor religieuze afbeeldingen, met daarbij een 18e eeuwse zilveren roomlepel.
Liquid error: internal: € 320
Meer informatie en bieden
Porseleinen sculptuur, Maria met kind. Gesigneerd prof Eugene Pattarino (Italië, 1885 - 1971)
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 4200
Meer informatie en bieden
Twee paarse vazen, ontwerp A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam, model Flora.
Liquid error: internal: € 300
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) opengewerkte gouden hanger met blauwe steen.
Liquid error: internal: € 110
Meer informatie en bieden
Een antiek 18e eeuws Fries zilveren suikertafeltje met gecontourneerde rand en gedreven decor, onder andere schelpmotieven, bladranken en een vogel. Op gegoten voet met drie pootjes 18e eeuws.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Liquid error: internal: € 400
Meer informatie en bieden
Een 18e of 19e eeuws eeuws couvert, de heften in de vorm van een leeuw met schild.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden
Een antieke Delfts aardewerken schotel, Wanli stijl, met voorstelling van een leeuw bij een poort.
Liquid error: internal: € 240
Meer informatie en bieden